ROCZNA OCENA JAKOŚCI WODY
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzegu po dokonaniu rocznej oceny stwierdza... więcej»

06.01.2019

KOLEJNE SUKCESY GRODKOWSKICH MODELARZY

Drużynowo w kat. młodzików (chłopcy) zdobyliśmy wicemistrzostwo Polski, a w kat. młodzików (dziewczęta) grodkowska drużyna okazała się najlepsza zajmując indywidualnie całe podium...

W odbytych niedawno Mistrzostwach Polski Modeli Halowych F1N w Jedliczu modelarze działający przy naszym Ośrodku Kultury i Rekreacji osiągnęli tradycyjnie już bardzo dobre wyniki. Drużynowo w kat. młodzików (chłopcy) zdobyliśmy wicemistrzostwo Polski, a w kat. młodzików (dziewczęta) grodkowska drużyna okazała się najlepsza zajmując indywidualnie całe podium! Mistrzostwo Polski zdobyła Wiktoria Hałasa, wicemistrzostwo Karina Sawicka, a brązowy medal wywalczyła Julia Gawryś. W zawodach startowało 57 zawodników.

Stoją od lewej góry:Karina Sawicka, Wiktoria Hałasa, Kacper Szulc, Julia Gawryś,
Oliwia Bigas, Tadeusz Sawicki, Wiktoria Gajos, Zuzanna Trzcionkowska.

Całe podium zajęte przez Grodkowian. Wiktoria Hałasa (1), Karina Sawicka (2), Julia Gawryś (3)