1x
2x
3x
4x
5x
02.06.18
VIII Grodkow Handball Festival
Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa! Grodkow Hanball Festiwal, na 4 obiektach sportowych, od 9 rano! więcej»

KWS wicemistrzem w Danii!
Po raz kolejny Grodków za sprawą chłopaków z Klubu Weterana Sporu jest promowany za granicą więcej»

 
Wakacje z OKiR
31.08.2017
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sierpniowym planem wakacyjnym! Do zobaczenia na zajęciach! więcej»

 
Wakacje z OKiR
31.07.2017

 
Wicemistrzostwo KWS-u
Klub Weterana Sportu działający przy grodkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji zajął drugie miejsce w turnieju piłkarskim organizowanym w czeskim Bohuminie. więcej»

 
Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w kl. F1D
Ośrodek Kultury i Rekreacji, Aeroklub Polski, Stowarzyszenie Modelarzy Opolszczyzny - Feniks oraz Urząd Miejski w Grodkowie zapraszają na Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w klasie F1D, które odbywać się będą od 30.06 do 02.07.2017 w Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki przy Liceum Ogólnokształcącym w Grodkowie. więcej»

 
Jubileusz Pana Andrzeja
W piątek 2 czerwca 2017 roku Pan Andrzej Kubik obchodził jubileusz 20-lecia pracy w Ośrodku Kultury i Rekreacji. więcej»

 
VII Grodkow Handball Festival
Już w najbliższą sobotę, sportowe wydarzenie roku. Na 4 grodkowskich obiektach sportowych odbędzie się VII edycja Grodkowskiego Festiwalu Piłki Ręcznej z udziałem 30 drużyn. Serdecznie zapraszamy miłośników Szczypiorniaka! więcej»

 
GRODKOWSKI PIKNIK PIŁKARSKI
W dniu 3 maja Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Grodkowska Akademia Sportu były organizatorem IV Grodkowskiego Pikniku Piłkarskiego przeprowadzonego tradycyjnie na Stadionie Miejskim. więcej»

 
pełny HTML | wersja mobilna